تعمیرات اجاق گاز

9 / 10
از 1741 کاربر

تعمیر اجاق گاز در محل توسط مجموعه تعمیر پرشین ارائه می‌ شود و افراد با تماس با تعمیرکاران این مرکز می‌ توانند خدمات تعمیر اجاق گاز در محل و سرویس اجاق گاز را دریافت نمایند. اجاق گاز یکی از لوازم ضروری در هر منزلی است که بسیار پر مصرف و کاربردی می باشد. به دلیل استفاده مکرر از این دستگاه در زمان هایی دچار مشکل و خرابی می شود و نیاز به تعمیرات خواهد داشت بنابراین نیاز است تا اطلاعاتی را در این زمینه بدانید تا بتوانید این دستگاه را دوباره مورد استفاده قرار دهید. به منظور تعمیر اجاق گاز نیاز است که عیب یابی درست و اصولی انجام گیرد تا بتوان مشکلات آن را برطرف نمود.فرد تعمیر کار باید بداند که عیب از کجا نشات می گیرد و ایراد دستگاه چیست، در نتیجه با شناخت و عیب یابی می تواند نسبت به تعمیرات اجاق گاز اقدام نماید.

تعمیرات اجاق گاز

برخی از مشکلاتی که نیاز به تعمیرات اجاق گاز می باشد

 اجاق ها می توانند با مشکلات مختلفی روبه‌رو شود یکی از این مشکلات روشن نشدن مشعل اجاق گاز است.نحوه عملکرد اجاق گاز به این صورت است که گاز و هوا از شعله پیلوت محترق شده و در نهایت باید فندک به خوبی کار کند تا جرقه ایجاد شود اما در صورتی که فندک خراب باشد جرقه ایجاد نخواهد شد و مشعل نیز روشن نمی گردد.بنابراین کار نکردن فندک می تواند موجب عدم کارایی این دستگاه شود.در مواردی هم پیش می آید که اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمیشود که ممکن است مشکلی در جریان گاز به وجود آمده باشد یا در قسمت مشعل یا پیلوت مشکلی به وجود آمده باشد ، بنابراین برای رفع این مشکلات می توانید از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر اجاق گاز و سرویس اجاق گاز کمک بگیرید. از مواردی که افراد باید به آن بسیار توجه داشته باشد این است که شعله اجاق گاز زرد بسوزد در حالت عادی شعله اجاق گاز باید به صورت آبی بسوزند اما اگر شعله به رنگ زرد است امکان عدم وجود اکسیژن کافی در اطرافش وجود خواهد داشت.همچنین ممکن است گاز در قسمت مشعل ها دچار مشکل شده باشد. مورد دیگری که در اجاق گاز ممکن است با آن مواجه شوید سر و صدا کردن آتش و سرد روشن شدن شعله می باشد. در حالت عادی شعله های اجاق گاز به صورت آرام می باشند و و اگر سر و صدا از آن بلند شود، ممکن است مشکلی در اجاق گاز به وجود آمده باشد که باید سریع اقدام به تعمیر اجاق گاز در محل نمایید. در مواردی شعله اجاق گاز مثل قبل گرم نمی باشد و یا روشن نمی ماند که این مشکل به دلیل خرابی در قسمت های مختلف از قبیل ژیگلور، نشتی لوله گاز ،خرابی شیر گاز ،جابجایی سرپوش گاز و غیره می باشد. هر یک از قسمت های اجاق گاز در صورتی که خراب شوند نیاز به تعمیر خواهند داشت اما در صورتی که با تعمیر نتوان قطعه معیوب را مجددا مورد استفاده قرار داد نیاز به تعویض خواهد داشت.

تعمیر اجاق گاز در محل و سرویس اجاق گاز

امروزه افراد برای دریافت خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی از جمله اجاق گاز به دنبال مراکز تعمیر حرفه ای هستند تا بتوانند بدون دغدغه خدمات تعمیر و سرویس اجاق گاز در محل را دریافت نمایند.در گذشته به دلیل اینکه افراد مجبور به انتقال اجاق گاز به مراکز سرویس دهنده بودند باید حتماً در محله خود به دنبال نمایندگی های تعمیر اجاق گاز می گشتند اما امروزه می توانند از مراکز دور دست نیز درخواست تعمیرکار را داشته باشد.بنابراین می‌توانید از بهترین تعمیرکاران در مجموعه تعمیر پرشین کمک بگیرید و از آنها درخواست کنید تا به مکان مورد نظر شما بیایند و تعمیر اجاق گاز در محل و سرویس اجاق گاز را انجام دهند.

تعمیرات اجاق گاز

سرویس اجاق گاز در محل

اجاق گاز ها مانند تمام کالاهای مصرفی که استفاده بسیار زیادی از آن دارید در طول زمان راندمان و طول عمرشان کمتر شده و باید به صورت صحیح از آنها استفاده کرد. برای اجاق گاز پیشنهاد می شود که هر شش ماه یکبار آن را سرویس نمایید تا از بروز مشکل و خرابی قطعه جلوگیری کنید و به مراتب هزینه های تعمیرات کاهش پیدا خواهد کرد.سرویس اجاق گاز به منظور اطمینان از سلامت دستگاه و رفع مشکلات احتمالی به منظور جلوگیری از خرابی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.امروزه افراد زیادی از سرویس و تعمیر اجاق گاز در محل بهره می برند و به آسانی با مراجعه تعمیرکار به محل لوازم مورد نیاز را مورد تعمیر قرار می دهند. از جمله مواردی که در تعمیرات اجاق گاز مهم است برند اجاق و نوع آن میباشد. امروزه تنوع اجاق گاز ها بسیار زیاد بوده و شاهد انواع مختلف اجاق با برند های مختلف می باشیم که هر یک از این اجاق گاز ها از اجزای کمی متغیر ساخته شده و تعمیرکاران باید تسلط کافی در تعمیرات انواع مدل ها را داشته باشند. در صورتی که شما هم نیاز به تعمیر اجاق گاز در محل دارید، می توانید از خدمات مرکز تعمیر پرشین بهره ببرید، این مرکز از معتبرترین و بهترین مراکز خدمات تعمیرات اجاق گاز و سرویس اجاق گاز میباشد.

ویژگی مرکز تعمیرات اجاق گاز

 برای اینکه یک نمایندگی تعمیرات اجاق گاز را انتخاب کنید باید به مواردی توجه داشته باشید. در واقع نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دارای چه ویژگی هایی باید باشد تا بتوانید از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید؟ نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تعمیر پرشین خدمات تعمیرات لوازم خانگی را با بالاترین سطح کیفی ارائه می کنند بنابراین شما از نظر تخصص بالای تکنسین ها در این مجموعه و دریافت خدمات عالی اطمینان حاصل خواهید کرد. خدمات دهی در سطح شهر، بهره گیری از تکنسین های حرفه ای، خدمات دهی در زمان کوتاه، استفاده از تجهیزات لازم برای تعمیرات اجاق گاز ،دریافت هزینه بسیار مناسب با توجه به تعرفه های تعیین شده ،پشتیبانی همه ساعت و کامل، امکان خرید لوازم مورد نیاز برای تعمیر اجاق گاز توسط خود مشتری و... از خدمات این مجموعه می باشد.

همانطور که گفته شد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز باید این ویژگی ها را داشته باشد تا بتوان از این مراکز برای تعمیرات اجاق گاز کمک گرفت. یکی از خدمات دهی بسیار مهمی که در زمان انتخاب نمایندگی تعمیر اجاق گاز و سرویس اجاق گاز باید به آن توجه داشته باشید ، ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز در محل می باشد.

افرادی که به تازگی تعمیر اجاق گاز را نیز انجام داده‌اند و پس از مدت کوتاهی شاهد خرابی دستگاه میشوند ، همواره گله مند می باشند ، گرچه در مواردی خرابی مجدد می تواند مرتبط با قطعه دیگر در اجاق گاز باشد و هیچ ارتباطی به تعمیر اجاق گاز نداشته باشد.اما در مواردی هم به دلیل عدم تعمیر صحیح و عیب یابی درست، مشکل به صورت موقت رفع شده و در زمان کوتاه مجدداً مشکلی را در آن قطعه و یا سایر بخش ها مشاهده می‌کنیم بنابراین تعمیرکاران باید مهارت کافی را در عیب یابی و تعمیر صحیح اجاق گاز داشته باشند تا بتوان با اطمینان تعمیر اجاق گاز را انجام داد پس انتخاب مرکز تعمیرات اجاق گاز اهمیت بالایی دارد. این مجموعه تعمیر انواع برند های اجاق گاز و مدل های مختلف اجاق را انجام داده و فعالیت گسترده ای در این زمینه دارند. بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه موجب شده که مشتریان همواره از دریافت خدمات رضایت کاملی داشته باشند. قطعات و تجهیزات مورد استفاده توسط تعمیرکاران تعمیر پرشین در نوع اصلی و با کیفیت بوده و تعمیر با سرعت بسیار بالایی انجام می پذیرد.

ثبت نظر
آزاده : تعمیر اجاق گاز
17 0
تکنسینی که فرستادن بسیار حرفه ای بود . سه تا از شعله های اجاق گاز روشن نمیموند فندک هم کار نمیکرد مشکلات کاملا برطرف شد قیمتشون هم نسبت به جاهای دیگه منصفانه بود ممنونم .
باقری : تعویض شیشه
17 2
با سلام من اجاق گاز بوش دارم که متاسفانه شیشه شکسته بود در اسرع وقت شیشه رو عوض کردن شیشه هم بسیار با کیفیت بود .
معزی هستم از سی ... : تعمیر گاز
15 0
با چندتا شرکت مختلف تماس گرفتم این شرکت هم قیمت مناسب تر داشت هم زمان سریع تری برای تعمیر امدن. تعمیرکار دانیال که از ایشون سپاسگزارم
اسکندری : تعمیر اجاق گاز رومیزی
21 0
تعمیر اجاق گاز رومیزی رو با بهترین زمان و قیمت برام انجام دادین تکنسین نیما بسیار مودب بود
محمدی : گاز تکنو
20 0
گاز تکنو ایتالیا دارم برای تعمیر تماس گرفتم قطعات اصلی با گارانتی و قیمت مناسب برام انجام شد
اکبرزاده اسلامش ... : گاز روبینا
22 0
برای تعمیر گاز روبینا درخواست داشتم . با شرکت تماس گرفتم کمی زمان برد ولی از تعمیرات راضی بودم .
علیزاده نارمک : فندک گاز روبینا
19 0
فندک گاز من نمیزد تکنسین سهیل از شرکت امد و قطعات رو برام تعویض کردن و درست شد
صدوقی جنت آباد : تعمیر فر گاز لاجرمنیا
20 0
فر گاز لاجرمنیا شعله خاموش بود و درجه ها کار نمیکرد کارمن شما آقای سهیل بسیار مجرب تشریف آوردن و فر را تعمیر کردن کارشون بسیار خوب بود و از قیمت هم راضی بودم .
قاسمی آیت الله ... : تعمیر اجاق گاز رومیزی
19 0
امروز با شرکت تماس گرفتم در اداره گاز رومیزی داشتیم یکی از شعله ها مشکل ناپایداری داشت . همکارتون در کمترین زمان تشریف آوردن و تعمیرات را انجام دادن . سرعت عمل و قیمت مناسب از محسنات شرکتتون بود . ممنونم
شیرازی : تعمیر گاز فندک گاز رومیزی
20 0
سلام . ممنون از خدمات شما . سرعت و قیمت مناسب بود .
تاثیری - خزانه : تعمیر فر اجاق گاز تکنو
15 0
فر اجاق گاز مبله تکنو مدتها بود کار نمی کرد / همکار شما برام زحمت تعمیر کشید / سپاسگزارم
ارسلانی : تعمیر اجاق گاز رومیزی
19 0
تکنسین مجرب قیمن مناسب
قاسمی : تعمیر هود
20 0
برد و موتور هود مشکل داشت ممنون از تکنسین خوبتون تعمیرات عالی بود
قاسمی تهرانپارس : گاز مبله شعله فر
17 0
گاز مبله شعله فر مشکل داشت ممنون از تعمیرات خوبتون
دولتی : گاز رومیزی
18 0
سرویس کامل گاز برام انجام دادن با هزینه مناسب ممنوم از سرویس کار
جوادی : اجاق گاز
14 0
گاز قدیمی مادرم چقدر عالی شد پس از سرویس کردن ممنونم از خدمات سریع ودرست شما
علیزاده : تعمیر فندک اجاق گاز
16 0
سلام در شرکت فندک اجاق گاز با قطعات اصلی انجام میشود
مدیریت : پاسخ
16 0
سلام بله تعمیر اجاق گاز با قطعات اصلی و در اسرع وقت انجام می شود
نوآبادی : تعمیر اجاق گاز
13 0
تکنسین شرکت برای تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران تشریف میارن
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام بله تتعمیر پرشین در تمام نقاط تهران جهت تعمیر اجاق گاز سرویس دهی دارد
نوبنیادی : تعمیر اجاق گاز
16 0
تعمیر اجاق گاز با قیمت مناسب انجام میشود
مدیریت : پاسخ
18 0
بله کلیه خدمات تعمیر اجاق گاز با کمترین قیمت و در محل انجام می شود
قلی اصغرزاده : تعمیر اجاق گاز
19 0
تعمیر اجاق گاز در اسرع وقت و در محل انجام می شود ؟
مدیریت : پاسخ
16 0
بله کلیه خدمات تعمیر اجاق گاز با کمترین قیمت و در محل انجام می شود
حمزه : تعمیر اجاق گاز
15 0
تعمیر اجاق گاز هم انجام میدهید ؟
مدیریت : پاسخ
13 0
سلام بله در مزکز تعمیر پرشین تعمیرات اجاق گاز بصورت تخصصی انجام می شود
عباسوند : تعمیر اجاق گاز
14 0
هزینه تعمیر اجاق گاز چقدر است ؟
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام هزینه تعمیرات اجاق گاز به تناسب مشکلات موجود محاسبه می شود
ادریسی : تعمیر اجاق گاز
9 0
تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران انجام می شود ؟
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام بله تعمیرات اجاق گاز در سراسر تهران انجام می شود
احسانی : تعمیر اجاق گاز
10 0
تعمیر اجاق گاز با قطعات ایرانی انجام می شود
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام خیر تعمیرپرشین تا حد امکان در تعمیرات اجاق گاز از قطعات اصلی استفاده می نماید
الهی : تعمیر اجاق گاز
13 0
زمان تعمیر اجاق گاز چقدر است
مدیریت : پاسخ
13 0
بعد از تماس شما و ثبت سفارش در تعمیرپرشین تکنسین جهت هماهنگی زمان با شما تماس گرفته و در همان روز جهت تعمیر اجاق گاز خدمت میرسد
رازدانه : تعمیرات اجاق گاز
10 0
تعمیرات اجاق گاز رومیزی هم انجام میدهید
مدیریت : پاسخ
8 0
بله تکنسین های متخصص تعمیرپرشین در امر تعمیرات اجاق گاز رومیزی باتجربه هستند
سلطانی : تعمیر اجاق گاز
9 0
همکاراتون در تعمیر اجاق گاز با تجربه بود قیمت ها مناسب و قطعات اصلی بود ممنونم از تعمیرات اجاق گاز که انجام شد
قاسمی : تعمیرات اجاق گاز
9 0
دیروز تکنسین تعمیرپرشین متبحر در تعمیرات اجاق گاز به منزل ما امد از قطعات و هزینه بسیار راضی بودم
قره داغی : تعمیر اجاق گاز لوفرا
8 0
درود بر شما تعمیر اجاق گاز لوفرا انجام میدین ؟ اجاق گاز لوفرا دارم که دو تا از شعله هاش ثابت نمیمونه ، لطفا راهنمایی بفرمایید
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله تعمیر اجاق گاز لوفرا هم انجام میدیم تکنسین خدمت میرسه
امجدی : تعمیر اجاق گاز
8 0
اجاق گاز آلتون دارم که فندک کار نمیکرد و یکی از شعله های اجاق گاز کم شده بود . ممنون از تعمیر به موقع و تکنسین مجرب اجاق گاز
آرش : تعویض شیشه ی اجاق گاز روبینا
7 0
شیشه ی اجاق گاز روبینا شکسته بود که که برام تعویض کردن شیشه بسیار با کیفیت بود .
محمدی : تعمیر اجاق گاز رومیزی در شهریار
7 0
اجاق گاز رومیزی اخوان دارم که مشکل داشت و با اینکه شهریار هستیم در اسرع وقت اومدن و اجاق گاز را تعمیر کردن . ممنون از شما
رضایی : تعمیر اجاق گاز هاردستون
7 0
برای تعمیر اجاق گاز هاردستون تماس گرفتم با شرکت شعله های اجاق گاز پایدار نبودند . تکنسین تعمیر اجاق گاز بسیار حرفه ای و مجرب بودن .
شاه حسینی : تعمیر اجاق گاز
8 0
تعمیر اجاق گاز در تعمیر پرشین با قطعات اصلی انجام میشود ؟ هزینه ها به چه صورت هستن؟ تعمیر اجاق گاز در محل انجام میشود
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام مرکز تعمیرپرشین با کادری مجرب در تعمیر اجاق گاز و قطعات اصلی اجاق گاز در محل شما خدمت رسانی مینماید . تعمیر اجاق گاز از رشته های اصلی تعمیرات این مرکز است . تعمیر اجاق گاز بصورت حرفه ای با قطعات اصلی و در محل با هزینه مناسب انجام میشود
صادق پور : تعمیر اجاق گاز
8 0
مراحل انجام تعمیر اجاق گاز را بفرمائید
مدیریت : پاسخ
9 0
1 تماس با تلفن 22941691 و ثبت سفارش جهت تعمیر اجاق گاز 2ثبت سفارش توسط مرکز و ارجاع به تکنسین جهت تعمیر اجاق گاز 3تماس تکنسین با شما جهت هماهنگی ساعت برای تعمیر اجاق گاز 4حضور تکنسین در محل جهت تعمیر اجاق گاز 5پایان کار تست تعمیرات انحام شده 6تسویه هزینه و اجرت تعمیر اجاق گاز
منوچهری : لولای درب فر
7 0
سلام لولای درب اجاق گاز شکسته ؟ چکار باید بکنم
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام لولای درب فر اجاق گاز اگر از جا در رفته باشه قابل تعمیر و اگر شکسته باشد باید تعویض شود تعمیر اجاق گاز نیاز به تخصص دارد لطفا با تلفن 22941691 تماس بگیرید و برای تعمیر اجاق گاز ثبت سفارش بفرمائید
آذری : تعویض صفحه ی روی اجاق گاز
9 0
صفحه ی روی اجاق گاز قابل تعوض هست ؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام صفحه ی روی گاز یا لاآبی یا استیل و یا شیشه است صفحات لاآبی دیگر تولدی نمی شود ولی استیل و شیشه در خیلی از مدل های اجاق گاز موجود هستن و قابل تعویض است لطفا جهت ثبت سفارش تعمیر اجاق گاز با تلفن 22941691 تماس بگیرید
قربانی : تعمیر اجاق گاز رومیزی
9 0
سلام تعمیرات اجاق گاز رومیزی هم انجام می دهید ؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام در این مرکز کلیه تعمیرات اجاق گاز رومیزی و مبله در هر نوع برند انجام میشود . تعمیرات اجاق گاز رومیزی هم از تخصص های ماست
بیضایی : تعمیرات اجاق گاز رومیزی
6 0
تعمیرا اجاق گاز رومیزی در محل انجام می شود ؟
مدیریت : پاسخ
8 0
کلیه خدمات تعمیرات اجاق گاز رومیزی در محل انجام میشود لطفا جهت ثبت سفارش با تلفن 22941691 تماس بگیرید
ویراسته : تعمیر اجاق گاز رومیزی
9 0
تعمیرات اجاق گاز رومیزی با قطعات اصلی انجام می شود ؟
مدیریت : پاسخ
7 0
تعمیر اجاق گاز رومیزی در محل و با قطعات اصلی و در سراسر تهران انجام میشود
اکبرزاده : تعمیر اجاق گاز
6 0
اجاق گار روبینا شیشه روی شعله ها شکسته . تعمیر اجاق گاز روبینا دارید شیشه تعویض کنید
مدیریت : پاسخ
5 0
تعویض شیشه روی شعله و درب فر انجام میدهیم . تعمیر اجاق گاز روبینا از تخصص تعمیرکاران تعمیرپرشین است
اکبر : تعمیرر اجاق گاز
7 0
تعمیرات اجاق گاز میخوام ؟ قطعات فابریک دارین ؟
مدیریت : پاسخ
7 0
جهت تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران در خدمتیم . بله قطعات اصلی هر برندی که نیاز باشه موجود هست . تعمیر اجاق گاز در محل با قطعات اصلی انجام میشود
سلطان پور : تعمیر اجاق گاز
7 0
تعمیر اجاق گاز دارم شعله روشن میشه ولی خاموش میشه ، ایراد چیه ؟
مدیریت : پاسخ
9 0
خاموش شدن شعله و ناپایداری با تعویض دو قطعه حل میشود تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران و کوتاهترین زمان انحام میشود
متین : تعمیر اجاق گاز
5 0
تعمیر اجاق گاز که پایه هاش شکسته انجام میدین ؟
مدیریت : پاسخ
6 0
تعمیر اجاق گاز در تمام خرابی ها انجام میشود باید عکس اجاق گاز و پایه گاز را ارسال کنید
سعید : تعمیر اجاق گاز
9 0
سپاس از تعمیرپرشین بابت تعمیر اجاق گاز که با قطعات اصلی و قیمت مناسب انجام شد
مدیریت : پاسخ
7 0
سپاسگزارم . تعمیر اجاق گاز بطور حرفه ای و با گارانتی از تخصص های ماست
خانم حسینی تهرا ... : تعمیر اجاق گاز
8 0
شعله های گاز ناپایدار بود . سپاس از تعمیر اجاق گاز و از تعمیرکار حرفه ای و قیمت مناسب شما .
مدیریت : پاسخ
7 0
سپاس از شما و اعتماد به تعمیر پرشین تعمیر اجاق گاز شما 6 ماه گارانتی تعمیر دارد
سلی : تعمیر اجاق گاز
8 0
در خصوص تعمیر اجاق گاز تعمیرکار در محل انجام میدهد
مدیریت : پاسخ
9 0
بله کلیه تعمیرات اجاق گاز در محل انجام شده و تعمیرات اجاق گاز ضمانت دارد
نیلیان : تعمیر اجاق گاز
8 0
تعمیر اجاق گاز . اجاق گاز فردار داریم بالای فر داغ نمیشود چه ایرادی دارد
مدیریت : پاسخ
11 0
اجاق گاز فردار بالای کابین میتونه المنت داشته باشه یا شعله ولی بیشتر با المنت کار مینه احتمال داره المنت قطع شده یا سوخته باشه
السون : تعمیر اجاق گاز
8 0
تعمیر اجاق گاز . اجاق گاز رومیزی فندک نمیزند . چه مشکلی پیش امده
مدیریت : پاسخ
10 0
فندک اجاق گاز تشکیل میشه از ترانس فندک ؛ میکروسوئیچ ، جرقه زن و چینی فندک که هر کدام خراب باشه فندک درست عمل نمیکنه
هادی : تعمیرات اجاق گاز
11 0
برای تعمیر اجاق گاز فردار نیاز به جابجایی اجاق گاز فردا به کارگاه هست ؟
مدیریت : پاسخ
11 0
خیر نیازی نیست تعمیر اجاق گاز فردار در محل انجام میشود
ولی زاده : تعمیر اجاق گاز
9 0
تعمیر اجاق گاز چقدر گارانتی دارد
مدیریت : پاسخ
11 0
تعمیر اجاق گاز 6 ماه توسط مرکز تعمیرپرشیت گارانتی میشود
کیومرث : تعمیر لوازم خانگی
5 0
سرویس سراسر تهران دارید
مدیریت : پاسخ
5 0
بله برای تعمیرات لوزم خانگی سرویس سراسر تهران و کرج و شهریار داریم
گوهربخش (شهران) : تعمیر اجاق گاز (فوری)
3 0
سپاس از سرعت عمل تکنسین تعمیرپرشین برای تعمیرات اجاق گاز ما
خانم پاشایی می ... : تعمیر اجاق گاز
3 0
تعمیرات اجاق گاز برامون به نحو احسن انجام شد ممنون از شما
سیدی تهرانپار ... : تعمیر اجاق گاز
1 0
ممنون از خدمات شما
اکبرنژاد تجر ... : تعمیرات اجاق گاز فردار
1 0
تعمیرکار مودب و بسیار حرفه ای برای تعمیر اجاق گاز فردار ما از تعمیرپرشین آمد و کار را برامون انجام داد
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :